Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?

İnternet mağazamızdan oluşturduğunuz siparişleriniz, size Mng Kargo ve Aras Kargo güvencesiyle ulaştırılmaktadır.


Siparişim ne zaman kargoya verilir?

15:00’a kadar verilen siparişler aynı gün ve sonraki siparişler ise takip eden iş gününde kargoya teslim edilir. Cumartesi günleri ise 11.00'a kadar sipariş verilen ürünler kargoya teslim edilir.Pazar günleri ise kargo teslimatı yapılmamaktadır.


Resmi tatillerde teslimat yapılıyor mu?

Kargo Firmalarının çalışma politikaları gereği Resmi tatillerde teslimat yapılamamaktadır.


Mng Kargo ve Aras Kargo haricinde başka kargo şirketi ile gönderim yapabiliyor musunuz?

Mng Kargo ve Aras Kargo ile çalışmaktayız herhangi başka kargo şirketi ile gönderim yapılmamaktadır.


Ürünlerim nereden kargoya veriliyor?

Madamista Butik internet mağazasından almış olduğunuz ürünler , İstanbul/Üsküdar'da bulunan lojistik merkezimizden sevk edilmektedir.


Siparişimin kargoya verildiğini nasıl öğrenebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiği zaman size bir konfirmasyon sms ve e-posta yönlendirmekteyiz. Bu sms ve e-posta içerisinde yazan kargo takip numarası ile kargonuzu ilgili kargo firması sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.


Sipariş teslimatında adreste yoksam ne oluyor?

Siparişiniz adresinizde bulunmadığınız için size ulaştırılamadıysa ,kargo firmaları belirtilen adrese ikinci bir uğrama yapmamaktadır. Bu durumda kargonuzun bulunduğu şubeyi ziyaret ederek kargonuzu teslim almanız gerekmektedir.


Ürünümün teslimat tarihini nasıl öğrenebilirim?

Aksi bir durum belirtilmediği sürece siparişleriniz 1-3 işgünü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir.Bulunduğunuz lokasyona göre teslim tarihi kargo firması tarafından belirlenmekte olup tahmini olarak 1-2 işgünü arasında değişmektedir.İlgili Kargo firmalarının takip ekranlarında tahmini teslimat tarihleri yer almaktadır.


Paket hasarlı geldi teslim almalı mıyım?

Hasarlı gelen paketleri teslim almayıp, kargo görevlisine paketin hasarlı olduğuna dair tutanak tutturmanız gerekmektedir. Daha sonra siparişinizle ilgili müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.


Mng kargo şubelerine ulaşamıyorum ne yapmalıyım? Aras kargo şubelerine ulaşamıyorum ne yapmalıyım?

Mng Kargo Müşteri Hizmetlerinden 444 06 06 ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Aras Kargo Müşteri Hizmetlerinden 444 25 52 ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


Yurt dışına veya KKTC'ye sipariş gönderimi yapılıyor mu?

Evet, yurt dışına veya KKTC'ye gönderim yapılmaktadır.